Príde cigáň na úrad práce a hovorí úradníčke: - Hľadám prácu. - To máte šťastie akurát hľadajú niekoho na pozíciu riaditeľa banky. - Slečna vy žartujete! - Veď vy ste začali prvý!
Neskoro večer stojí generálny riaditeľ pri skartovačke okolo neho ide mladý zamestnanec. Riaditeľ hovorí: - Prosím Vás držím v ruke veľmi citlivý a dôležitý dokument a moja sekretárka už išla domov. Môžete mi pomôcť s týmto zariadením? - Samozrejme. - odpovie mladý zapne skartovačku vloží papier...
Mamička príde s chorým dieťaťom k doktorovi. Doktor si dieťa prezrie a vraví mamičke: ”No panička nič mu už nepomôže...takže si ľahnite urobíme vám nové.”
Žena sa spytuje chlapíka ktorý cestuje s šiestimi deckami: “Toto sú všetko vaše deti?” Chlapík: “Nie. Robím v fabrike na kondómy. Toto sú sťažnosti zákazníkov”
Dežo na stavbe reve na majstra: - Pán majster pán majster pomoc odtrhlo mi prst. - Dežo čo si robil? - Ale tu som to takto... do čerta aj druhý mi odtrhlo.
Vyfajčená cigareta skracuje život o 2 minúty. Vypitá fľaška rumu skracuje život o 4 minúty. Pracovný deň skracuje život o 8 hodín.
Redaktor motoristického časopisu robí na ulici anketu a pýta sa náhodného okoloidúceho: - Dobrý deň prosím vás ako často meníte olej? - Ako často? Nóóó tak raz za rok? - Raz za rok? A neškodí to vášmu motorovému vozidlu? - Akému vozidlu? Ja mám stánok s hranolkami.
Spomenul som si že mám dnes meniny a tešil som sa že ma ráno žena pekne pozdraví a zaželá mi všetko najlepšie k meninám. A možno že dostanem aj nejaký pekný darček... Prídem dolu žena ani búúúú nie to ešte dobre ráno a už vôbec nie všetko najlepšie k meninám... Myslím si že deti sú poriadne a...
Muž na služobnej ceste v Zapadákove sa pýta recepčného: - Prepáčte je tu nejaký nočný život? - Je len náhle musela odcestovať...
Ide programátor po ulici a uvidí kolegu ako si to mastí na novom Porsche. Zamáva naňho auto zastane a ten bez auta sa pýta toho s autom: - Ci pána to odkiaľ máš taky parník? - Ále. To som si debuggerom exportol z nového Need For Speedu