Jeden bohatý muž zemře přijde do nebe a ptá se zda se může vrátit na zem pro něco co tam zapomněl. Jeho přání je výjimečně vyhověno. Po návratu na zem začne sbírat všechno zlato za život získal. Naskládal si zlaté cihly na krosnu a vrátil se do nebe. U vstupní brány se ho anděl ptá pro co se na...
V kostele pri prijimani: ”To neni keks ale Bozi telo to si nemuzes odnest domu pro psa.”
Ptá se žák Pták pana faráře: ”Je to pravda velebný pane že všechny zvony letí o Velikonocích do Říma?” ”Hm tak to ten náš asi nezaplatil u cestovky.”
Dva farari po praci sedi v peknem pocasi na lavicce pred farou a popijeji cerveneho vina. ”Co myslite bratre dozijeme my se toho az Vatikan vyda dekret o zruseni celibatu?” ”Nevim bratre my jeste asi ne ale nase deti uz urcite.”
V pondělí stojí sousedé u zahrádky a povídají si. ”Copak že jste včera nebyl v kostele?” ”Nebyl. Včera jsem spal doma.”
Přijde Matka Tereza k nebeské bráně. Zatluče. Za chvíli se otevře okýnko a vykoukne svatý Petr. ”Aha to jsi ty tak pojď dál.” Zrovna je čas večeře.” a tak Matka Tereza dostane párek s hořčicí. Poděkuje a jde spát. Je ráno snídaně opět párek s hořčicí. Oběd párek s hořčicí. Večeře párek s hořčicí....
Prijde jeptiska do lekarny a chce si koupit antikoncepcni pilulky. Lekarnik se na ni udivene diva: ”Vy jeptiska chcete antikoncepci?” ”Ta neni pro me ale pro mou nejmladsi dceru!”

Ďaľšie stránky