Rozprávajú sa dvaja kamaráti: - Počuj včera po popíjaní burčiaku som prežil neobyčajne búrlivú noc. - Takže tvoja žena bola konečne spokojná? - To neviem takmer do rána som presedel na záchode!
Spoločensky unavený pán si ľahol v parku na lavičku. Ide okolo policajt a zatrasie ním: ”Človeče bežte preč! Tu nemôžete ležať!” ”Ležať náhodou môžem” odpovie pán ”ísť nemôžem...”
Prišiel neznámy občan do Maríkovej a pýta sa prvého občana ktorého stretol kde sa tu páli slivovica. Občan hovorí: - Vidíte tamten kostol? - Vidím. - Tak okrem neho v každej chalupe.
- Karol taký opitý si predsa nemôžeš sadnúť za volant veď cesta je samá zatáčka ! - Tie zatáčky mi nevadia ale tie rovné úseky...
Hovorí jeden alkoholik druhému: - Nerád pijem v prítomnosti manželky. Ten pohľad ako sa z nej stanú dve... to je jednoducho niečo strašné.
Na polícii: Nechápem prečo ma priviedli na políciu? sťažuje sa muž s poriadnou opicou. To kvôli alkoholu. spresňuje službukonajúci seržant. Hej? No super! Dajte mi dva deci koňaku.
Viete aký je rozdiel medzi vínom a ženou? Žiadný. Čím starší ročník tým väčšia opica.

Ďaľšie stránky