Dedkovi nahovorili že keď bude jesť veľa chleba tak sa ešte bude môcť milovať. Natešený starček uteká do obchodu a pýta si hneď tri chleby. Predavačka prekvapená: -Dedko šak Vám stvrdne! -Kurňa tak je to pravda!!! Dajte mi teda rovno päť.
Silvestrovský večer na posádke. Veliteľ objednal dokonca i stripteas. Dievčina se objaví pred vojakmi búrlivý potlesk. Dievčina odhadzuje jednu časť odevu po druhej a potlesk je stále slabší a slabší. Keď dievčina ostane celkom nahá na javisku v sále je hrobové ticho. Dievčina celá zmätená...
Viete kedy je černoch biely? No predsa keď je ešte spermia.
Na Fera sa v obchode usmieva pekná blondínka tak sa jej pýta: Počujte my dvaja sa poznáme? No možno sa mýlim - odvetila blondínka - ale myslela som si že vy budete zrejme otcom jedného z mojich detí? Fero začal pátrať v pamäti a spomenul si na jediný úlet keď bol v živote neverný: Kruci! To ste...
Na súde sa spytuje sudca: - Pán Hladký prečo ste nepomohli svojej žene keď sa topila? - A kto mal vedieť že sa topí? Vrieskala na mňa ako zvyčajne.
Dôverne sa zveruje priateľom starý lord v pánskom klube: -Viete moja súlož trvá 5 hodín a 42 minút. -Ako to môžete vedieť tak presne? -No 40 minút sa pripravujem 2 minúty sa milujem a potom 5 hodín ležím v bezvedomí.
Ide ožratý chlap z reštaurácie a zvracia na každom rohu. Príde k smetiaku a zvracia aj do neho. Vtom z neho vyskočí mačka a upaľuje preč. On sa za ňou obzrie a vzdychne si: ”Bože kde som toto zožral?!”

Ďaľšie stránky