Veliteľ

Silvestrovský večer na posádke. Veliteľ objednal dokonca i stripteas. Dievčina se objaví pred vojakmi búrlivý potlesk. Dievčina odhadzuje jednu časť odevu po druhej a potlesk je stále slabší a slabší. Keď dievčina ostane celkom nahá na javisku v sále je hrobové ticho. Dievčina celá zmätená hovorí: -”Chlapci čo sa vám nepáčim?” A zo sály se ozve zastenanie: -”Páčiš ale ako máme tlieskať jednou rukou?”
Pridať komentár  Registrácia - login

Vtipy Veliteľ

Vojáci nastoupí před velitele a velitel povídá: ”Mám pro vás dvě zprávy. Jednu dobrou a jednu špatnou. - Nejdřív ta špatná: Máte naložit dvacet vagónů písku... A teď ta dobrá: písku máme dost.”
Velitel roty řve na nastoupenou jednotku: ”Vojáci! Úkol musíme splnit i kdybychom měli pracovat pětadvacet hodin denně! Má někdo nějaké připomínky?” ”Pane majore vojín Bystrý den má prosím jen 24 hodin.” ”Správný postřeh vojíne! ... Nevadí vstaneme o hodinu dřív!”
Veliteľ má podozrenie že mu vojaci chodia za manželkou preto jej do piče nastraží žiletku a na druhý deň ráno si nechá nastúpiť celú rotu bez treniek. Všetci až na jedného ho majú dorezaného. Tak toho jedného obijme okolo ramien a hovorí Ty jediný si kamarát! On na to: Bla bla bla...